Вражаюча політична та інформаційна перемога України: Європарламент загрожує РФ повним крахом економіки та банкрутством у разі нового вторгнення.

569 голосів “за”, 67 “проти”, 49 депутатів були відсутні. Європарламент ухвалив сьогодні безпрецедентну резолюцію.

У разі вторгнення Росії в Україну керівництву Євросоюзу пропонується:

  • Негайно припинити імпорт нафти та газу з Росії;
  • Виключити Росію із системи міжнародних банківських платежів SWIFT;
  • Заморозити активи та візи всіх російських посадових осіб та олігархів у Європейському союзі;
  • Європарламент пропонує дружнім країнам посилити військову підтримку України, включаючи постачання озброєнь.

Введення ЄС такого пакету санкцій у разі вторгнення означає для РФ втрату основного джерела валютної виручки, повне вилучення з міжнародної фінансової системи та неможливість отримання будь-яких фінансових ресурсів у країнах ЄС; втрату всього майна у західному світі усіма російськими державними компаніями та всіма представниками влади.

Умови блокади РФ, заявлені Європарламентом, настільки жорсткі, що Росію у разі нового вторгнення може очікувати повний фінансовий дефолт та банкрутство, повний крах російської економіки!

Таких санкцій Захід не запроваджував навіть проти СРСР під час холодної війни. Рішення, звісно, ​​мають затвердити уряди країн ЄС, проте політична рамка задана європейцями безпрецедентно жорстко.

Зроблено також такі важливі антиросійські заяви:

  • Вимога до РФ вивести війська з окупованих територій Донбасу та Криму та повернути їх Україні;
  • Припинення морської блокади РФ у Чорному та Азовському морях та рекомендація ЄС розробити систему моніторингу проходу суден через Керченську протоку;
  • Засудження добудови Росією газопроводу “Північний потік-2”;
  • Відмова від будівництва Росією у Євросоюзі атомних станцій;
  • Засудження Росії за підрив складу боєприпасів у Чехії та вбивство двох чеських громадян у 2014 році, повна підтримка всіх дій Чехії проти російських дипломатів;
  • Усю відповідальність за здоров’я та безпеку лідера російської опозиції Олексія Навального покладено особисто на Володимира Путіна.

Ми можемо бачити, що завдяки 7 рокам стійкого опору російській агресії народ України повністю змінив політичне та інформаційне сприйняття ситуації. Усі наші жертви – не дарма! Ми змінюємо перебіг історії.

Немає вже жодного ризику зняття санкцій із Росії, дамоклів меч зближення Заходу з РФ над нашими політиками вже не висить.

Визволення України стало порядком денним для США та Європейського союзу. Росію сприймають як головну загрозу безпеці ЄС та НАТО як у політичних заявах, так і документах оборонного планування європейських країн.

Треба бити Росію на фронті, треба завдавати втрат судовими позовами – ми погано робимо цю роботу, треба бити їх інформаційно, треба розривати максимально економічні зв’язки, розірвати закупівлі будь-яких енергоносіїв, постачання сировини для титану та інші стратегічні напрями.

Наше покоління має стати поколінням переможців. Путін не вічний, і протистояння з усім західним світом та Україною Росія не в змозі витримати. Нам під силу звільнити та повернути і Донбас, і Крим, ми повинні допомогти повернути Придністров’я Молдові та Абхазію та Осетію – Грузії. Наш обов’язок – сприяти звільненню народів Росії та Білорусі від авторитарних режимів. Нашу боротьбу підтримує весь світ, і Росія не має жодних шансів у цій боротьбі, якщо тільки ми самі не здамо свої інтереси під впливом політичних інтриг та внутрішніх конфліктів.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *