Опозиція та комуністи. Буквально «на поверхні» лежить один факт: усі (або майже всі) діячі нашої «опозиції» – вихідці чи діти з компартійної еліти. На цей факт можна було б не звертати уваги, якби не нещодавні події в Казахстані, які показали – Кремль завжди намагається використати вихідців із компартійної еліти для побудови свого “СРСР 2.0”, пише Телеграм-канал Таємниці депутата.Наприклад, колишній генпрокурор Луценко – син першого секретаря Рівненського обкому Комуністичної партії України Віталія Луценка.

«Патріот» та екс-спікер ВР Парубій – син працівника відділу суспільно-політичних рухів Інституту суспільних наук АН УРСР, члена КПРС Володимира Парубія.


Екс-віце-прем’єр із соцполітики Розенко – онук голови Держплану УРСР, заступника Голови Ради Міністрів УРСР Петра Акимовича Розенка.

Батько «вічного прем’єр-міністра» Яценюка – працював професором історії у Чернівецькому університеті, захистив кандидатську дисертацію на тему “Організаційно-виробнича діяльність профспілок Української РСР у роки дев’ятої п’ятирічки”. Дисертацію було захищено в Інституті історії Академії наук Української РСР у 1988 році. Сам Яценюк з юності зависав у Канаді та США.

З цього «струнчого ряду» трохи «вибивається» колишній секретар РНБО і нині голова штабу «ЄС» Турчинов – він у свої неповні 30 років сам домігся «крісла» голови відділу агітації та пропаганди Дніпропетровського обкому комсомолу.

Ще один «опозиціонер», екс-глава СБУ Наливайченко одружений із онукою голови КДБ Української РСР, члена політбюро ЦК Компартії України Степана Нестеровича Мухи. Так і одержав свій «кар’єрний трамплін».

І лише екс-прем’єр Гройсман «вибився в люди» вже за незалежної України. Напевно саме «завдяки своїм уродженим талантам» Гройсман у 16 ​​років став комерційним директором вінницького ринку “Юність”, де з безглуздої випадковості директором був його тато, Борис Ісаакович.

Вдале весілля «вивела в люди» та головного «опозиціонера» країни – Петра Порошенка. Адже він не просто народився керівника середньої ланки в народному господарстві.

Його батько – майбутній Герой України Олексій Порошенко, який працював директором Бендерського дослідно-експериментального заводу, був виключений з лав КПРС і в 1986 році був засуджений до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна за розкрадання державного майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Одружитися з донькою заступника міністра охорони здоров’я УРСР Анатолія Переведенцева і так позбутися тавра “сина ув’язненого”, замінивши його на титул “зятя заступника міністра”.

Неймовірно, але факт: за часів свого президентства Порошенко не лише поховав у офшори всі елементи своєї бізнес-імперії, на протязі 2014-2019 років п’ятий президент став власником цілого переліку VIP-нерухомості у Києві. Очевидно, що у такі покупки вождь «Євросолідарності» міг «паркувати» свої корупційні прибутки. Саме тому силовики «цілилися» саме на те майно Порошенка, яке офіційно зареєстроване у реєстрах.

Якщо показати всі ті, що буквально «лежать на поверхні», звинувачення буде переконливішим.

Тим більше, за нашими даними, під час свого «дипломатичного турне» Порошенко встиг «перепакувати» частину своїх нелегальних активів, за якими тепер гнатися – марнування часу.

У чомусь Порошенко сам спровокував сьогоднішнє рішення Печерського суду щодо арешту всього майна. Справді, раніше в Україні настільки жорстких заходів не вживали. Адже вождь «Євросолідарності» сам провокував конфлікт, коли почав зображувати, що він нібито недоторканна особа, до якої не застосовується норма про рівність усіх громадян перед законом.

Крок з арештом майна та активів – якраз для того, щоб відновити законність у «вугільній справі» щодо держзімени Порошенка.

ДжерелоКопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.