Отримати в подарунок на Новий рік або День народження непотрібну річ або щось, що точно не стане в пригоді – ситуація досить часта. І зазвичай такі подарунки відправляються в коробку “для передарювання”.

Які подарунки категорично не можна передаровувати, а які дійсно можна 

З давніх часів вважається, що передаровувати подарунки не можна. Такі речі несуть в собі особливий сакральний сенс.

Це пов’язано з тим, що раніше подарунки майстрували власними руками, в них вкладали частинки своєї доброти й такі предмети вже заздалегідь були заряджені енергетикою нового власника.

Також подарунки вважалися певними оберегами та талісманами, які приносили удачу і щастя.

Разом з подарунком людині віддавалася позитивна енергетика і благословення. А віддавши такий подарунок комусь іншому, одержувач всього цього позбавлявся.

І тому, кому передарували подарунок, щастя було не бачити – подарунок готували не для нього.

У сучасному світі своїми руками подарунки роблять вкрай рідко. Тепер їх просто купують і встигають потримати в руках не більше декількох хвилин.

Але і такі подарунки передаровувати небажано. При виборі подарунка в магазині також є енергетика, вважають езотерики.

І навантаження на покупний подарунок йде не менше, ніж на те, що зроблений власними руками. Передарувати такий подарунок – залучити неприємності.

Разом з подарунком людина отримує благословення Всесвіту. Якщо людина відмовляється від подарунка, він подає сигнал, що йому презенти більше не потрібні. І так вона відмовляється від удачі та благополуччя.

Які подарунки можна передарувати

Існують подарунки, які можна передарувати. Це стосується речей, які передають у спадок з покоління в покоління. Але такі предмети повинні залишатися в межах однієї сім’ї та передарувати їх сторонній людині не можна.

Також можна передарувати подарунок, який вам подарували для проформи. Якщо він був куплений в найближчому магазині навмання і вам його вручили просто в знак поваги, то можете сміливо його передарувати.

Такий подарунок не несе в собі нічого – ні хорошого, ні поганого. Це стосується і подарунків від незнайомих людей.

Викидати непотрібні подарунки не варто. Віддайте їх на благодійність, відвезіть в дитячий будинок або гуманітарну організацію, яка займається людьми з інвалідністю, сиротами, літніми.

Якщо у подарунка був чек, то можете повернути його в магазин. Там можна повернути гроші або поміняти на щось більш підходяще. Бажано, щоб при покупці таку можливість обговорили заздалегідь.

Як правильно передарувати подарунок

Якщо вже так сталося і вам потрібно передарувати подарунок, то зробіть це щиро і від душі.

Бажано, щоб ніхто не здогадався про те, що він передарований. Не варто передаровувати подарунки, які знаходяться у вашому домі вже давно – вони набрали вашу енергетику.

Упаковку, листівку, стрічку на такому подарунку потрібно повністю замінити. Це допоможе подарунку знайти нову індивідуальність.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *