Джерело в СБУ повідомляє, що Порошенко прилетить до Жулян 17 січня. Пише телеграм-канал Вертикаль. Для його зустрічі організовується з’їзд «соратників» із ручних структур ЄС – Демсокира, РОК, а також привезуть блогерів.

Організацією займається Турчинов. Він у ЄС відповідає за всі акції протесту та організацію людського ресурсу.

До слова, Порошенко та його команда дуже люблять хвалитися, що вони популярні у регіонах. І змогли завести владу до багатьох ОТГ на виборах 2020 року.

Наприклад, ось нещодавно розкривається те, як висуванець від «ЄС» та один із близьких друзів Дмитра Разумкова запланував «розпил» бюджету в передмісті Києва в 1,3 млрд грн, де дороги будує за тендерами Амірханян, який знаходиться під санкціями РНБО, а розпив на благоустрої та освіті курирують люди від офісу Європейської солідарності, та друзі-забудовники Турчинова.

Таких прикладів «на місцях», де правлять висуванці від «ЄС» – просто безліч. Тому, крім активізації справ за Порошенком, Банковій необхідно провести аудит роботи його ставлеників у місцевих радах після місцевих виборів 2020 року.

Можна, до речі, взяти не лише період після місцевих виборів після 2020 року, але й пройтись за підсумками правління БПП у місцевих радах після 2015 року.

Як бачимо, політика для Порошенка дуже важлива. У 2013 році Порошенко був фактично банкрутом, але за допомогою політики в 2014 році став мільярдером. Порошенко буде битися. Пише видання Погляд. Інфо.

Порошенко осідлав націоналістичний електорат. Виборці Порошенка – як секта. Вони будуть з Порошенком до кінця, принаймні, поки він виражає їхні інтереси.

Про цікавий аспект справи проти Петра Порошенка вказує політолог Володимир Фесенко. Далі в оригіналі:

Дві взаємопов’язані новини: Петро Порошенко заявив, що він повертається 17 січня (цікаво, чому саме 17-го, а не раніше, канікули явно затягнулися); рішення Печерського суду про арешт майна Петра Порошенка.

В чому взаємозв’язок цих подій
Не лише в тому, що вони з’явились в один день, і що одна і та ж людина фігурує в обох новинах. Думаю, що головний політичний сигнал в рішенні Печерського суду – попередження Петру Олексійовичу, що краще не повертатися в Україну. Якщо арештували майно, то можуть арештувати і власника.

Щодо самого рішення Печерського суду, то я його оцінюю неоднозначно. Звичайно, не оцінюю юридично. Це не мій фах. Хай тут кажуть юристи, в чому була логіка арешту майна. А от політичні наслідки цього рішення можуть бути неоднозначними.

Робота на емоції
Безумовно, запеклим противникам Петра Порошенка (а вони переважають серед прихильників Володимира Зеленського) це сподобається.

Таким чином можна працювати на емоції своїх прихильників і тих, хто, можливо, трохи розчарувався в нинішньому Президенті, але ще більше не любить Порошенка.

Проте, з іншого боку, це буде консолідувати і табір прихильників Петра Порошенка, а також посилювати їх негативні емоції до Президента Зеленського (які і так зашкалюють).

Безумовно, не майно лідера їх хвилює. Тут інша емоція – “наших б’ють”, на “сивочолого Гетьмана” зазіхають.

Крім того, команда Порошенка, зокрема і його адвокати, ще з більшою наполегливістю будуть використовувати тезу про “політичні репресії”. І наші міжнародні партнери ще з більшою підозрою будуть дивитися на “справу Порошенка”.

Так що ефект цього рішення буде неоднозначним.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *