І все-таки залишається питання, відповідь на яке чомусь не поспішає дати ні захист Порошенка, ні медійка Порошенка, ні сам.

Про це написав Український журналіст, телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй Facebook сторінці

В жодній з сотень заяв, в жодному з тисяч дописів чи коментарів я не зустрів логічного пояснення самому факту співпраці Порошенка з Медведчуком. Ми з вами чули на власні вуха, що заручники для Медведчука були радше факультативним зобов’язанням, яким він постійно нехтував. Тобто жодної гуманітарної цінності він не мав. Головною місією Медведчука, якій він приділяв 99% часу та зусиль, було заробляння грошей на війні та корумпування чиновників по обидва боки кордону.

Кожна схема Медведчука потребувала найвищої та найміцнішої “криші” в країні – президентської. Без комплексної допомоги першої особи в державі він не зміг би реалізувати жодної схеми – ні з вугіллям, ні з електрикою, ні зі скрапленим газом, ні з вкраденою у держави “трубою”. Припустити, що Порошенко не знав про це, неможливо, адже все це було публічною інформацією. Навіть тодішній прем’єр публічно повідомляв його про це і в подальшому був у буквальному сенсі слова винесений порошенківським депутатом з зали ВР.

Чому пояснення цих фактів ігноруються як захистом, так і прихильниками Порошенка? Вочевидь тому, що таких пояснень не існує. Адже неможливо виправдати Порошенка, не виправдовуючи при цьому Медведчука. Тобто можна сказати, що заочно, ймовірно, Петро Порошенко та його соратники у всьому зізналися.

За всієї одіозності Порошенко йому не відмовиш у тому, що він вміє страхуватися на випадок форс-мажорних обставин.

За словами доктора політичних та юридичних наук, професора Віталія Журавського, частину активів та грошей сивочолий гетьман переклав на довірених йому осіб, які не уповноважені на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Т. е. вони не заповнюють електронну декларацію і не підзвітні НАЗК.

З відкритих джерел відомо, що мільярдні активи Порошенко завчасно переклав на сина, а не під час всієї ситуації. Багато майна записано з його дружину Марину. До неї у правоохоронців претензій також немає. 

Порошенко має величезну кількість грошей на рахунках у закордонних банках. Вони не заарештовані.

Свого часу всіх шокувала інформація про те, що Петро Олексійович зберігає готівкою понад 51 млн дол. та 423 млн грн. Про це свідчить його електронна декларація. Щоправда, не збагну, де він їх у такій кількості ховає. Напевно в якомусь спеціальному, добре замаскованому бункері. Не інакше.

За наявними даними, Порошенко планував повернутися до Різдва. Так, нашвидкуруч до свята і з’явилося рішення суду з відвертими юридичними ляпами, якими, поза сумнівом, скористається захист п’ятого президента. Але Порошенко, на подив Банкової, у день рішення суду заявив, що повертається 17 січня.

Порошенко під пильним наглядом спецслужб України. Отримана від них інформація з часом нас переконає в тому, що жодних серйозних зустрічей на Заході Петро Олексійович не мав. У Європі – політичні канікули. Просто колишній президент просто ховається від правосуддя.

Що стосується Порошенка, то, як вже говорилося, він програв стратегічно – і тому що втік з “поля бою”, і тому що продемонстрував всім страх. Звичайно, з людської точки зору його можна зрозуміти. Дійсно, будь-якій нормальній людині було б страшно йти на допит, було б страшно опинитися в камері з гратами на вікнах. І нічого такого тут немає. Хіба що людина, яка претендує на те, щоб називатися політиком першої величини, не має права тікати і демонструвати страх.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *