У Верховній раді України пропонують розширити повноваження Ради національної безпеки та оборони (РНБО), зокрема, щодо карантинних обмежень.

Згідно із законопроєктом №6508, що опублікований на сайті ВРУ, функції Ради національної безпеки та оборони доповнять погодженням встановлення Кабміном карантину на території, що розташована в межах понад шість регіонів (у тому числі Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя).

Це означає: якщо уряд запроваджуватиме карантин одразу у понад шести регіонах, таке рішення необхідно погодити із РНБО.

Законопроєкт №6508, яким пропонується внести зміни до статті 29 закону Про захист населення від інфекційних хвороб щодо врегулювання питання запровадження карантину, зареєструвала у Верховній Раді  група народних депутатів на чолі з головою Комітету з питань здоров’я нації Михайлом Радуцьким.

Ініціатори законопроєкту вважають, що рішення про встановлення, продовження чи відміну карантину має негайно доводитися до населення через засоби масової інформації.

У середині грудня Кабмін вирішив продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня 2022 року. В країні на цей період зберігаються правила доступу до публічних місць із сертифікатами про вакцинацію проти коронавірусу, щодо носіння захисних масок та дотримання дистанції.

Водночас в уряді сказали, що на території України більше не планують запроваджувати тотальний локдаун.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-10 20:46:41

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *