І чим частіше господиня прибирає в будинку – тим краще для здоров’я сім’ї. Однак для чищення та миття різних предметів необхідно використовувати спеціальні миючі засоби, які володіють специфічним складом хімікатів.

Наприклад, засіб для миття підлог не підходить для протирання дзеркал і навпаки. Склади миючих засобів визначають рівень допустимого очищення предмета і не мають негативного впливу на зовнішній вигляд і корпус виробу.

Не всі господині добре обізнані в різноманітності миючих засобів для будинку. А тому часто використовують одне-два для прибирання всього помешкання. Найчастіше використовується засіб для миття посуду, яке за своїм складом схоже на мило, а значить, швидше за все, володіє щадним ефектом.

Але це не так. Наприклад, миючим засіб категорично заборонено мити кавоварку – ні сам апарат, ні його деталі. Вся справа в тому, що частинки миючого засобу не до кінця змиваються, і оскільки найчастіше кавоварка не встигає повністю висохнути до наступного приготування напою, кава буде володіти мильним смаком.

Також не можна мити миючими засобами посудомийну машину. Для цього продаються спеціальні капсули і гелі.

Не можна мити засобом для посуду чавунний посуд. Звучить як парадокс, проте з миючими засобами часто стирається захисне покриття такого посуду, а значить використовувати його після буде небезпечно.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *