Народний артист України Віктор Павлік з дружиною Катериною Реп’яховою та маленьким сином зупинилися в розкішному 5-зірковому готелі в курортному Буковелі. В комплексі під назвою Radisson Blu Resort мріяла побувати обраниця співака.

Про це вона розповіла в своєму Instagram, додавши кілька коментарів про тимчасове місце проживання та зробивши короткий огляд. Жінка перерахувала переваги та недоліки готелю, – пише Оbozrevatel

Сімейство зараз насолоджується відпусткою на горнолижному курорті, куди вирушило вже другий раз за 2022 рік. Пара з маленьким Михайлом катається на лижах та просто гуляє по засніжених схилах.

Ночувати і відпочити після активних розваг Павліки повертаються в Radisson Blu Resort, на території якого є СПА, великий басейн та смачні сніданки, які Катерина показала в своїх stories.

Катерина показала сніданки в готелі

На території готелю є СПА

Найдешевший номер в п’ятизірковому готелі в зимовий період коштує більше 9 тисяч гривень за добу, сказано на сайті Booking. Це покращений номер з балконом, вид з якого блогерка також продемонструвала підписникам.

Павліки зупинилися в номері з балконом

Найдешевший номер в п'ятизірковому готелі в зимовий період коштує більше 9 тисяч гривень

З переваг Реп’яхова виділила близьке розташування гірки для лиж, а з недоліків – ніде гуляти з коляскою і в центр курорту важко потрапити напряму, тільки в обхід.

Відмітимо, що окрім готелю, Катерина під час минулої подорожі до Буковелю зробила любителюску ревізію місцевих кафе та ресторанів.

Додавайте «Україна Неймовірна» у свої джерела Google Новини
КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *