Російська Федерація почала перекидання військових вертольотів до українських кордонів.

Про це повідомляє The New York Times, передає Еспресо.

Це може свідчити про те, що РФ продовжує підготовку до масштабного вторгнення.

Зазначається, що офіційні особи США говорять про початок перекидання військових вертольотів. За їхніми словами, стягування російських військ сповільнилося, але біля українських кордонів ще залишаються близько 100 000 військових.

Видання пише, що стягування ударної авіації, бойових і транспортних вертольотів, а також штурмових винищувачів може стати вирішальною перевагою Росії, якщо керівництво країни вирішить вторгнутися до України.

У той же час високопоставлені представники Адміністрації президента США підкреслюють, що можливий наступ може бути відкладено до лютого, якщо вдарять сильні морози. Оскільки саме по замерзлій землі легше перекидати важку техніку.

Крім того, за даними видання, з 27 грудня над Україною регулярно літають ВПС США на літаках RC-135 Rivet Joint для радіоелектронного прослуховування. Ці літаки дозволяють прослуховувати повідомлення російських командирів.

У виданні повідомляють, в адміністрації США зазначають, що вікно для вторгнення Путіна до України обмежене, оскільки весняна відлига може створити непрохідні умови для російської важкої військової техніки.

“Відносно м’яка зима сповільнила замерзання землі, і крайній термін Путіна для введення військ зрушився ближче до весни, стверджують чиновники. Сильні зимові морози, які зазвичай приходять до України в січні, у багатьох районах країни не спостерігалися. За словами високопоставлених представників адміністрації, поки земля залишається в’язкою, Путін може бути змушений відкласти наземний наступ найраніше до лютого”, – пише видання.

Також повідомляється, що адміністрація президента США Джо Байдена залучила метеорологів для більш ретельного вивчення погоди в Україні в найближчі тижні.

Додавайте «Україна Неймовірна» у свої джерела Google Новини
КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *