Я зазначу про декілька речей… Ми готуємося до можливості та ймовірності, я маю сказати, що ніхто не має дивуватися, якщо Росія буде поширювати дезінформацію щодо зобов’язань, яких не було. Або якщо вона піде ще далі та вигадає щось як привід для подальшої дестабілізації. Ми продовжуємо закликати усіх не піддаватися на будь-які спроби поширювати дезінформацію, – зазначила Псакі.

Перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман заявила, що після зустрічі у Женеві з представниками РФ  не може сказати, чи Москва готова до деескалації поблизу кордонів України. 

Я не думаю, що ми знаємо відповідь, – сказала перша заступниця глави Держдепартаменту США, коли її запитали, чи побачила американська делегація ознаки готовності РФ до деескалації на українському кордоні.

Шерман підкреслила, що у Вашингтоні під деескалацією розуміють відведення російських військ від українського кордону на місця постійної дислокації. Або ж, за її словами, в Москві мають пояснити характер та цілі масштабних навчань, під приводом яких вони нарощують військову присутність у регіоні.

Гадаю, ви не здивуєтесь, почувши, що Росія дійсно сказала нам – як вони заявили публічно, – що не мають наміру вдиратися, а це лише маневри та навчання, – зауважила глава американської делегації.

Вона підкреслила, що в такому разі РФ може довести відсутність агресивних намірів «вдавшись до деескалації та повернувши військових у казарми».

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *