Правоохоронці отримають підвищення заробітної плати вже із лютого 2022 року.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав глава МВС Денис Монастирський.

«Головний підхід – підвищувати зарплати та виплати необхідно системно та планово, ґрунтуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Команда МВС шукала вирішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати», – наголосив міністр.

За його словами, з огляду на те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, за рахунок «ковидного фонду», на 2022 рік у законі про держбюджет на це передбачено додаткові 2,8 млрд грн . На зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд. грн.

“Президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого. Підкреслю, не лише поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби”, – додав Монастирський.

До того ж він зазначив, що кошти для такого підвищення заробітної плати вдалося отримати завдяки спецоперації “Акциз”. Її розпочали проти нелегальної реалізації підакцизних товарів із 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, лише за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд. грн.

Також міністр додав , що вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу. Далі буде”, – резюмував Монастирський.

Нагадаємо, на початку грудня стало відомо, що міністр внутрішніх справ України (МВС) Денис Монастирський пропонує підвищити зарплати працівникам поліції за рахунок акцизів та штрафів за порушення правил дорожнього руху.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *