Батьки розкритикували нове меню в школах і дитячих садках

В українських школах і дитсадках з 1 січня 2022 року ввели нове меню, яке було розроблено першою леді Оленою Зеленською і знаменитим кулінаром Євгеном Клопотенко. Однак далеко не всі діти оцінили нове харчування і приходять додому голодними. Відповідно батьки обурюються і критикують нове меню кулінара. Про це стало відомо з публікації Клопотенка в соцмережі instagram.

Так, за словами Олени Зеленської та Євгена Клопотенка в школах і дитсадках повинні були поступово відмовитися від великої кількості солі і цукру в стравах, проте на ділі все виявилося не так. Батьки масово скаржаться на нове меню і відзначають, що діти повертаються додому голодними.

“Якщо б у Клопотенка були свої діти, меню б було більш їстівним. Подивилася список страв, написано красиво, а насправді🤯 👎, діти не хочуть їсти в садку, і раніше погано їли ,а зараз взагалі.😢 В меню є компот з апельсинів, який компот може бути якщо кілограм апельсинів коштує 50 грн, один кілограм апельсинів на весь садок.?! Сьогодні давали на сніданок: гречка + омлет і салат з капусти, це між собою хіба спільно”, “Шановний Євген, я дуже хочу побачити відео, як Ви на сніданок їсте квасолю консервовану, заїдаєте її кислим огірком і запиваєте кислим яблучним соком ☺ ️ви це меню самі поїжте місяць, а потім експериментуйте на наших дітях”, – обурилися батьки.

Євген Клопотенко у своєму пості зазначив, що знає, що багато батьків незадоволені новим меню в садках і школах. Він запевнив, що різко відмовлятися від цукру і солі школи і дитсадки не повинні були, оскільки перехід повинен бути поступовим. Кулінар додав, що батьки можуть перевірити якість страв, які готують для їхніх дітей і в разі порушення звернеться до Держпродспоживслужби. Також він підкреслив, що можливо діти погано сприймають нове меню через недостатню кваліфікацію деяких кухарів.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *