12.01.2022 о 22:24 год. Калуський р-н, Вигодська ТГ, с. Сенечів трапилася пожежа, в якій ледь не загинув власник будинку.

Реклама

Maria Koropetska у соціальній мережі Фейсбук опубілкувала допис з проханням про допомогу для родини, у якої вщент згорів будинок.

“Вперше пишу тут про таке,вперше прошу про допомогу для близьких мені людей. В моїх кумів сталась біда,вчора вночі згоріла хата(Івано-Франківська обл.,Калуський р-н,с. Сеничів)…повністю,вщент,все що було,все що люди нажили протягом 15 років забрало полум’я. Сім’я залишилась без даху над головою взимі, в мороз -20… Чоловік марно боровся самотужки з вогнем поки не прибули пожежники,врезультаті госпіталізований в ОКЛ Івано-Франківська з тяжкими опіками верхніх кінцівок…,жінку з маленькою дитиною прихистили родичі.Пишу ось чому,самотужки родина неможе справитись з таким лихом,тому потрібна будь-яка допомога,фінансова особливо,бо ми живемо в матеріальному світі де ліки,лікарня це точно “за гроші”,також можливо хтось може допомогти речами(верхній теплий одяг,взуття це дуже потрібно,чоловічий,жіночий,дитячий(хлопчику 3 роки),може в когось дитина вже виросла з такого одягу,будь-ласка допоможіть родині,адже добрі справи вертаються до вас сторицею. Я дуже прошу усіх,в цей Різдвяний час,коли ми всі так чекаємо на ДИВО,зробімо його для тих,хто в потребі”, – йдеться у дописі.

Номар карти постраждалого: 4149499148453143 – Шулик Ігор Михайлович.

Марія наголошує, що можна допомгти речами,предметами господарства

Адреса: Нова Пошта,Івано-Франківська обл.,с. Вишків для Шулик Вікторії

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *