Про це повідомила перша заступниця директора міського Департаменту освіти і науки Наталія Микула. За її словами, більшість ремонтних робіт провели впродовж канікулярного періоду до початку нового навчального року, пише “Західний кур’єр”.

«Нема такого року, щоб не виконувалися ремонтні роботи. А, якщо врахувати, що у нас є 124 заклади освіти, то їх провели дуже багато, – каже Н. Микула. – Про види робіт можна говорити за окремими напрямками – в дошкіллі, позашкіллі, ремонти харчоблоків, актових зал, чи ще якихось приміщень».

Реклама

Але найбільш значимі ремонтні роботи вдалося провести завдяки кільком програмам. Зокрема, реалізація другого етапу проекту НЕФКО дала змогу здійснити капремонт і реконструкцію систем опалення та встановити індивідуальні теплові пункти у закладах освіти, де такі роботи не проводили майже півстоліття. Серед них – ліцеї №№ 4, 11, 12, 17 та Початкова школа «Пасічнянська».

За програмою Бюджету участі переможцями стали 26 закладів освіти, у яких виконано робіт на понад 3,5 мільйона гривень. За ці кошти вдалося облаштувати кабінети навчального корпусу ліцею №10, де у дві зміни навчається 1506 учнів. Відремонтувати їдальню Крихівецького ліцею, на стан якої були скарги батьківської громадськості. А також відремонтувати санвузли ліцею № 21, де навчається 1308 учнів.

Ще 40 закладів освіти перемогли у Конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування на суму 1,5 млн. грн. Завдяки цьому, зокрема, вдалося створити ресурсні кімнати з усім необхідним забезпеченням для дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної освіти № 23 «Дударик», № 4 «Калинова сопілка» та у ліцеї № 10. Кабінет інформаційних технологій у ліцеї № 21. Капітально відремонтували басейн у дошкільному навчальному закладі № 28 «Квітка Карпат».

За державною програмою «Спроможна школа» реконструювали частину будівлі ліцею № 2 під фізкультурно-оздоровчі приміщення, а у ліцеї № 10 відремонтували їдальню та придбали кухонне обладнання. Завдяки співфінансуванню обласного і міського бюджетів, оновили санвузли ліцеїв №№ 18 та 21.

Не відстають у проведенні ремонтних робіт і заклади профтехосвіти міста. Зокрема, у ВПУ № 21 відкрили новий, сучасний навчально-технічний центр, у Центрі професійно-технічної освіти № 1 – навчальну перукарську майстерню, а у Політехнічному ліцеї відкрили одразу три оновлені майстерні.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *