У новій амбулаторії жителі села Кадобна отримуватимуть у комфортних умовах якісну медичну допомогу.

Реклама

Сьогодні, 12 січня, у селі Кадобна Брошнів-Осадської територіальної громади відбулася знаменна подія – для місцевих жителів урочисто відкрили сучасну амбулаторію монопрактики сімейної медицини, пише голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Заклад спорудили у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкта склала п’ять з половиною мільйонів гривень, з яких понад 150 тисяч гривень – кошти місцевого бюджету.

Для жителів громади відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер вони матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. Просторе приміщення, що відповідає сучасним європейським стандартам,  оснащене необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги. Тож відтепер жителі громади зможуть отримувати усі необхідні медичні послуги та покращувати власне здоров’я.

Амбулаторія щоденно зможе приймати до 30 пацієнтів та обслуговуватиме понад тисячу жителів. У приміщенні розміщені кабінети для трьох лікарів, процедурна, кабінет щеплень, реєстратура тощо. Також передбачено умови для маломобільних груп населення, облаштовано розвинуту систему тротуарів і пішохідних доріжок. На  території амбулаторії розміщено стоянки для автомобілів загального користування.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *