Наші гроші. Львів проаналізували найдорожчі закупівлі, які пов’язані зі святкуванням Нового року та Різдва у 2022 році, аби дізнатись, хто найбільше витратив на ялинки, вертепи, та святкове освітлення.

Реклама

В Івано-Франківську, який цього року встановив ялинку першим в Україні ‒ 3 грудня, новорічне дерево не купували, використовували минулорічне. Франківську ялинку придбали ще у 2017 році за 550 тис. грн, і тоді ще 750 тис. грн витратили на ілюмінацію.

Серед міст Прикарпаття, які витратилися на новорічну ілюмінацію, рекордсменами є Долина та Калуш. Там ілюмінації коштували 246 та 199 тис. грн. А Франківськ цього року використовував минулорічне обладнання.

“Це кошти з обласного бюджету, з конкурсу проектів місцевого самоврядування, в якому Долинська міська рада отримала перемогу”, – прокоментувала у Фейсбук начальниця управління зовнішніх звязків та місцевого розвитку Мар’яна Табаркевич.

Найдорожчі фігури для вертепу придбала Заболотівська селищна рада (Івано-Франківська область). Там за фігури сплатили 34 тис. грн підприємцю Володимиру Демчуку. Вартість однієї фігури ‒ близько 3 тис. грн.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *