У Запорізькій області на території Національного заповідника острова Хортиця виявили звалище з невідомими отрутохімікатами.

Активісти знайшли велику кількість мішків і контейнерів просто неба недалеко від однієї з турбаз.

Про це повідомляється в групі “Наш острів” на Facebook, – пише РБК-Україна.

Велика частина мішків і контейнерів пошкоджені. На фото видно, що всередині знаходиться невідомий отруйний фіолетовий порошок.

Також на бочках і контейнерах зазначено, що всередині знаходяться небезпечні гербіциди.

Активісти відразу ж написали звернення в Запорізьку обласну міську адміністрацію і звернулися до керівництва заповідника.

У Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходівУ Національному заповіднику "Хортиця" виявили звалище хімічних відходів

На острові Хортиця виявили звалище отрутохімікатів

Генеральний директор Національного заповідника “Хортиця” Максим Остапенко розповів у коментарі для порталу “061”про те, що на місце події вже виїхали співробітники заповідника.

“Наші співробітники прийшли, перевірили, склали акт і відповідні листи в міську комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ДСНС.

Питання небезпечних відходів – це питання комісії з надзвичайних ситуацій, і ми попросимо місто на це відреагувати, тому що ми не знаємо, що це за хімічні речовини, їх походження”, – підкреслив Остапенко.

Станом на 13 січня активісти повідомили, що відходи були вивезені з території заповідника і відповідні органи тепер з’ясовують, хто міг залишити це звалище в екологічно чистому місці на Хортиці.

Додавайте «Україна Неймовірна» у свої джерела Google Новини
КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *