Гордон потрапив у новий скандал у зв’язку із заявами про золоту піраміду Ю Шинсі.

У соціальних мережах  обговорюють рекламу золотої піраміди Ю Шинсе блогером Дмитром Гордоном, який приписував їй “чудодійні властивості”, а також здатність лікувати та зцілювати людину від усіх хвороб, включаючи онкологію.

У програмі “Година Голованова” на каналі “Україна 24” ведучий програми адресував Гордону питання про здібності піраміди лікувати онкологічні захворювання та попросив прокоментувати звинувачення в тому, що у 2000-х він вводив людей в оману, рекламуючи прилад із недоведеним механізмом дії.

У свою чергу Дмитро Гордон відповів на звинувачення в участі в афері і заявив, що впевнений у лікувальних здібностях піраміди. За його словами, прилад має всі сертифікати та ліцензії МОЗ, випробуваний у клініках, реально допомагаючи з боротися з важкими захворюваннями. Гордон стоїть на своєму і каже, що його пірамідки роками проходили клінічні випробування у провідних клініках.

У відповідь Гордон заявив, що нібито ніколи не заявляв про можливість золотої піраміди лікувати онкологію.

“Це неправда! Жодного мого слова про це ви не знайдете. Шукайте і покажіть. Якщо це десь є, то я брешу!” – відповів  Гордон.

Проте користувачі Інтернету виявили ефір від лютого 2019 року, коли в інтерв’ю журналістці Наталі Влащенко Гордон публічно заявив про здатність золотої піраміди лікувати онкологічні захворювання.

Раніше у зв’язку з рекламою піраміди блогер Лещенко звинуватив Гордона в тому, що той “вчинив злочин, який переслідуватиме його все життя”.

На своєму YouTube-каналі Лещенко заявив, що Гордон вчинив злочин проти людяності, оскільки рекламував продукцію шахраїв.

“Гордон, якщо ти мене чуєш, ти зрозумієш. Ти чинив злочини проти людяності, тому що ти людям, які хворіли на невиліковні хвороби, які, можливо, могли врятувати своє життя, якби звернулися до лікарів, вони йшли до таких шарлатанів і слухали, що потрібно якими пірамідками лікуватися. І закінчилося це смертями людей – на твоїх руках смерті людей. І ти можеш складати свої мультимільйонерські капітали будь-де, але це буде переслідувати тебе все життя”, – заявив Лещенко.

Також нещодавно у соціальних мережах активно обговорювали діаметральну зміну позиції журналіста Дмитра Гордона щодо роботи апарату РНБО та його керівника Олексія Данилова, яких журналіст ще нещодавно називав “верхом роботи українського патріота”.

Один із користувачів соціальної мережі Twitter опублікував фрагмент інтерв’ю Гордона виданню “Політека”, в якому журналіст та телеведучий заявив про вражаючі масштаби та темпи роботи РНБО.

“Мені дуже подобається, як працює РНБО. У нас ніколи ще не було такого рівня роботи. Данилов сьогодні – це верх можливостей українського патріота. Мені дуже подобається, я чекаю продовження і сподіваюся, ця робота не буде згорнута і ми будемо аплодувати рішенням РНБО” – Ще недавно заявляв Гордон.

Проте телеведучий протягом короткого часу радикально змінив позицію на діаметрально протилежну і різко виступив проти ухваленого з ініціативи президента Володимира Зеленського антиолігархічного закону та методу внесення олігархів до Реєстру.

Гордон різко змінив свою думку і почав публічно критикувати дії Ради національної безпеки і оборони.

“Підвезли нове перевзуття Гордона на тему РНБО, епічно. Як швидко він розвернувся на 180 градусів. Варто Зеленському продавити антиолігархічний закон, і одразу Гордон став його головним критиком. М-да”, – зазначено у коментарі до відео

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *