Обрання запобіжного заходу лідеру партії “Європейська солідарність”, народному депутату, експрезидентові Петру Порошенку буде розглядатися у відкритому судовому процесі.

Про це на брифінгу заявила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян, передає  Укрінформ.

Клопотання про запобіжний захід у кримінальному провадженні щодо держзради на користь Російської Федерації та сприяння діяльності теорганізацій буде розглядатися у відкритому судовому процесі… Іншими словами, коли ми будемо свідками того, як відбувається сам судовий процес з обрання запобіжного заходу, тоді дізнаємося, з чим саме до суду звернулася сторона обвинувачення, – сказала Сапьян.

Водночас вона не назвала дату засідання суду і де воно відбуватиметься.

На жаль, інформації щодо судового засідання з обрання запобіжного заходу у мене немає. Але я більш ніж переконана, що ми найближчими годинами, до понеділка точно, дізнаємося, на котру годину це буде, в якому суді і як все відбуватиметься, – сказала Сапьян.

Вона також висловила сподівання, що Порошенко “виконає усі процесуальні обов’язки і самостійно прибуде на засідання суду”. Крім того, радниця з питань комунікацій зауважила, що існують різні шляхи вручення підозри.

Якщо підозра не вручена офіційно громадянину, Кримінальний процесуальний кодекс передбачає інші шляхи вручення. Відповідно – за адресою місця реєстрації, проживання і за адресою місця роботи, відповідно, слідчим було здійснено і виконано, – заявила Сапьян.

Нагадаймо, що  виконувач обов’язків Генпрокурора Олексій Симоненко 20 грудня підписав повідомлення про підозру експрезидентові Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з окупованих територій.

За даними ДБР, Порошенко підозрюється у тому, що, “діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з-поміж представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”.

У вересні-листопаді 2021 року у цьому провадженні повідомлено про підозру ще одному із чинних народних депутатів та колишньому міністру енергетики. Вони підозрюються у купівлі за державні кошти в ОРДЛО вугілля.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *