З 2 лютого у кінопрокат запланований вихід комедії “Найкращі вихідні” режисера Влада Климчука.

Реклама

Глядач побачить 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен і зірок шоу-бізнесу, серед яких The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, Verka Serduchka & band, Артем Пивоваров, Ірма Вітовська.

«Найкращі вихідні» – комедія, що складається з чотирьох новел, герої яких час від часу перетинаються на вулицях Києва. Кожен із них рушає на вихідні до столиці за своїм планом. Хлопець з Німеччини влаштовується волонтером на фестиваль, щоб закохати у себе дівчину-організатора, та натомість він губить закордонного хедлайнера Atlas Weekend. Хлопці з Кривого Рогу влаштовують легендарну парубоцьку вечірку, але сваряться, як діти, і б’ються, як дорослі. Юна одеситка шукає тата-рокера, якого не бачила та ідеалізувала довгі 10 років. Кар’єристка зі Львова приїжджає на найважливішу в її житті співбесіду, але молодший брат зриває їй абсолютно всі плани. Це буде найбожевільніша подорож наших героїв та їхні Найкращі Вихідні!” – анонсують фільм його творці.

Франківська акторка Ірма Вітовська гратиме у фільмі маму одного з головних героїв.

Ірма Вітовська та Георгій Хостікоєв грають тих самих колишніх, чиї життєві лінії давно стали паралельними. Але є одне але. Це “але” звуть Аліса, і вона напрочуд уперта тінейджерка, для якої тато-рокер, який давно покинув сім’ю, – справжнісінький ідеал. Саме його дівчинка розшукує в Києві. Алісу грає майбутня кінозірка, а наразі наше відкриття — Аліна Чебан, її партнером по фільму став відомий блогер Богдан Осадчук.

Ірма Вітовська знялася в кінокомедії "Найкращі вихідні" 2
КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *