Відомий гірськолижний курорт «Захар Беркут» викупила компанія «ОККО».

Реклама

Мою увагу у соцмережах привернуло фото, на якому … величезна черга людей на витяг на Дрогобрат. Хто не знає: Драгобрат — невелика міжгірна долина і найбільш високогірний гірськолижний курорт Українських Карпат. Розташований у масиві Свидовець. Популярний серед любителів гірських лиж та сноуборду. Коментарі під фото були різні. Хтось казав, що у житті не стояв би у черзі, щоб прокататися, ще й за свої кровні, інші розмірковували на тему вирубки Карпат, туризм, пише Високий замок.

  • Господи, що за мазохізм ці лижі? Черги, холод, поламані ноги…
  • Та ну… А ми у Франції взагалі без черг! Та й туристів дуже мало зараз! – написав інший дописувач.
  • У вас нема борщу за 500 грн, – іронічно підхопили пост інші користувачі Фейсбуку (Відомо, що ціни на харчування у популярних відпочинкових комплексах зашкалюють. – Авт.).
  • Навіщо той Драгобрат та Буковель, якщо є інші країни?
  • Коли живеш у Львові, вранці сів на поїзд, увечері повернувся. Це про Славське. Коли у Франківську, вранці сів в авто, ввечері вже вдома, це про Драгобрат.

А ось Богдан Шевченко написав таке:

– Черга на Драгобраті була такою довжелезною лише два дні – 7 і 8 січня, та й то декілька годин. Тому все прекрасно в чудовому Драгобраті!

– Такі черги – це виняток, а не правило, – додала Ірина Трухній. – Я би від цього не відштовхувалася в оцінці гірськолижних курортів. 15 років на них катаюся! І у Європі – також. Усюди є плюси і мінуси. Ціна – це точно плюс в Україні, якщо оцінювати все комплексом: прокат, дорога, житло, їжа, ski pass (електронний абонемент).

А тут ще й підлив олії у вогонь відомий журналіст Майкл Щур (Роман Вінтонів), який на Новий рік побував вже на іншому курорті – у Славському. Журналісту, м’яко кажучи, не сподобався сервіс на гірськолижному курорті, і він написав пост у соцмережах під назвою: «Не їдьте у Славське. Не робіть мою помилку».

Мене, чесно кажучи, це зачепило. Для чого робити такі різкі поспішні заяви? Я ось була у Славському восени і теж побачила і мінуси, і плюси, але у всьому треба розбиратися! До речі, підйомник тоді взагалі не працював, його якраз ремонтували. Але, повірте, Карпати нікого (у будь-яку пору року) не залишають байдужими! Тому я зателефонувала до своїх добрих знайомих, які знають Карпати, як свої п’ять пальців, бо працювали на відповідних посадах. Вони розповіли багато цікавого.

Виявляється, 31.12.2021 року ГК «Захар Беркут» (разом з готелем) викупила компанія «ОККО». «У тому форматі, який зараз, курорт давно себе вичерпав, – розповів пан Андрій. – Це треба сприйняти і чекати змін! Логічно: змінюється власник, і, відповідно, з’являються нові можливості. Але й попередні власники зробили вагомий внесок у розвиток цієї території. Треба віддати їм належне.

На жаль, критика журналіста справедлива. Тут не посперечаєшся. Треба постійно рухатися в розвитку, а не жити одним днем… «Захар», на жаль, зупинився декілька років тому. А конкуренти цього не вибачають…

З весни «ОККО» стартує. Думаю, що до запуску нового етапу буде перерва – рік-півтора. А потім буде «бомба», яка нарешті створить альтернативу Буковелю. Знаю, що ніякого відновлення комплексу не буде, буде абсолютно нове будівництво. Все з нуля! Від підйомників до засніжених полів і іншої інфраструктури. А зараз немає змісту акцентувати на цьому безладу, бо все це «доживає» останні дні…».

Отже, попереду – нові горизонти!

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *