У дитячій їдальні тепер не буде ковбас, сосисок, рибних, м’ясних та плодоовочевих консервів, а також кондитерських виробів.

Відтепер в усіх українських школах і садочках почали готувати за новими правилами та рецептами, згідно з харчовою реформою.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

У МОЗ зазначають, що реформа шкільного харчування розпочалася за ініціативи першої леді країни Олени Зеленської. Технологічні карти для оновленого шкільного меню розробляв кулінарний експерт Євген Клопотенко з командою.

Серед основних змін:

У стравах обмежують кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження.
Зменшена кількість соків.
Знижені норми споживання хліба та картоплі.
Збільшена кількість споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.
Крім того, тепер у дитячій їдальні не буде ковбас, сосисок, рибних, м’ясних та плодоовочевих консервів, а також кондитерських виробів. Як підкреслюють у МОЗ, ці продукти мають високий вміст солі, цукру, а деякі з них — консервантів і трансжирних кислот, що суперечить принципам здорового харчування.

Перевірити, чи відповідає меню у навчальному закладі оновленим нормам, можна на сайті МОЗ.

В разі виявлення порушень міністерство просить звертатися до адміністрації закладу, а в разі потреби – залишати скаргу через чат-бот у Telegram Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, загалом у новому меню за реформою шкільного харчування з’явилося 160 різноманітних страв, які мають забезпечити учня збалансованим та корисним харчуванням.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *