Восени 2021 року на найжвавіших вулицях Івано-Франківська нанесли нову розмітку, втім вона зійшла вже з першим снігом. Зараз в мережі активно обговорюють зниклу білу фарбу нової розмітки на кільці Надрічної, під пасічнянським мостом. Ці роботи, як і нанесення розмітки на Калуському шосе, а також на транспортній розв’язці вулиць Галицької, та Набережної ім. В. Стефаника здійснювала компанія ТОВ “Західдорсервіс”, яка виграла тендер на ці роботи.

В департаменті інфраструктури, житлової та комунальної політики відмічають, що до роботи підрядника мають претензії. Зокрема вже розірваний договір з “Західдорсервіс”, про нанесення горизонтальної дорожньої розмітки фарбою на Калуському шосе в м. Івано-Франківськ та підписана нова угода з компанією ТОВ “Добра реклама”.

Реклама

Щодо Надрічної, Набережної та Галицької – то з “Західдорсервіс” підписали додаткову угоду, за якою термін виконання робіт продовжили до кінця 2022 року.

— Advertisement —Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLineR

Як повідомляв раніше заступник міського голови та директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак підрядники, які нанесли розмітку неякісною фарбою, не отримають грошей за ці роботи.

Реклама
КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *