Перехрестя вулиць Пулюя та Галицької в Івано-Франківську планують зробити зручнішим для руху транспорту.

Реклама

Про проєкт реконструкції перехрестя розповів на оперативній нараді в міськвиконкомі заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

 «Це є місце концентрації ДТП. Це означає, що тут періодично трапляються ДТП з важкими наслідками. Друга причина – те, що в цьому місці коли хтось повертає на вулицю Пулюя, відповідно повністю блокується одна смуга, плюс туди рухається громадський транспорт, плюс, що дуже важливо, виїхати на з вулиці Пулюя на вулицю Галицьку з лівим поворотом нереально фактично. І – найголовніше – тут періодично відбуваються наїзди на пішоходів», – зауважив заступник міського голови.

Через це на зазначеному перехресті планують встановити новий світлофорний об’єкт.

Втім, на цьому реконструкція перехрестя не завершиться. Та наразі розробляють проєкт реконструкції  перехрестя.

«Фактично існуючої ширини достатньо для того, щоб тут зробити п’ять смуг. Одна буде повертати ліворуч. І відповідно таким чином ми будемо мати дві вільні смуги – те, з чим є великі проблеми. Плюс ми плануємо зробити паркувальні місця – цього теж достатньо на цьому місці дороги, тобто ми фактично не використовуємо цю вулицю і зробили таку штучну проблему», – розповів Михайло Смушак.

Як зазначив чиновний, на сьогодні проєкт ще не погоджено з поліцією, проте попередні консультації за цього приводу з правоохоронцями комунальники вже проводили.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *