Впродовж цього року прикарпатські дорожники відремонтують і де потрібно рееконструюють три ділянки на туристичному автошляху мале Карпатське коло.

Реклама

Початок січня став знаковим для нового етапу реалізації державного проєкту «Мале Карпатське коло», інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Укравтодор погодив передачу доріг загального користування місцевого значення на баланс Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області:

  • С090509 Вишків – Сенечів на ділянці км 0+000 – км 6+561,
  • О091501 Болехів – Козаківка на ділянці км 0+000 – км 19+000,
  • С091501 Козаківка – Сукіль на ділянці км 0+000 – км 2+225

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповідає: «На часі – реалізація проєкту «Мале Карпатське коло», вагомою частиною якого є дорога загального користування державного значення Р-21 Долина – Хуст. Працюємо над прийняттям на баланс і передпроєктними рішеннями ремонту та реконструкції доріг Вишків – Сенечів, Болехів – Козаківка, Козаківка – Сукіль, які стали невід’ємною частиною державного проєкту «Мале Карпатське коло». Впевнені, що цей проєкт як частина Національної програми «Велике будівництво» буде реалізований вчасно і невдовзі суміжні гірські райони Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей будуть об’єднані якісною дорожньою інфраструктурою».

Частина дорожніх робіт зроблена в 2021 році.

Так, у рамках проєкту «Мале Карпатське коло» в 2021 році проведено поточний середній ремонт дороги Р-21 Долина – Хуст на всій протяжності в межах Івано-Франківської області, на ділянці майже 45 км від Долини до межі із Закарпаттям.

Проводяться передпроєктні роботи щодо виготовлення техніко-економічного обґрунтування на реконструкцію дороги Р-21 Долина – Хуст, яка передбачає влаштування велосипедних, пішохідних доріжок та освітлення для покращення безпеки учасників дорожнього руху і туристичної привабливості автомобільного маршруту.

Проєкт «Мале Карпатське коло» об’єднує трасу Р-21 Долина – Хуст і дороги місцевого значення Івано-Франківщини.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.