Волонтери просять допомогти винайняти будинок в передмісті Івано-Франківська для багатодітної сім’ї (шестеро дітей) з Долинського району.

Реклама

Нещодавно ми писали про збір коштів для шестирічного Андрійка, у якого відмовили дві нирки. Збір на обстеження хлопчика закрито. Але родина досі потребує підтримки небайдужих.

На головному фото – мати Андрія, з переламаною щелепою від власного чоловіка, батька усіх 6 дітей. Побої жінка терпить регулярно, бувало й так, що лиця не можна було розгледіти від синюшності та набряку. Поліцію кликала неодноразово, але завершилося усе тільки протоколом, а коли поліцейські йшли, Наталі діставалося ще більше. Відтак, жінка просто замкнулася в собі, втратила надію, що їй з дітьми зможе бодай хтось допомогти, а від того, що говорить іншим – б’ють ще більше. Батько дітей п’є щодня, не працює, бо вважає, що кошти, які Наталя отримує на дітей – і його, тож можна не працювати.

Захистити їх немає кому, бо батьки померли, а сестра, яка живе в сусідньому селі, не в силах справитися з тираном. Наталя зізналася, що засинаючи мріє з дітьми про інше життя, в першу чергу безпечне та спокійне життя для своїх дітей і для себе. Наразі єдиним варіантом для порятунку цієї сім’ї, це оренда будинку в передмісті Франківська. Будинок повинен містити не менше двох, трьох кімнат, бо шість діток. Про це в мережі повідомляє голова благодійної організації «Час добра та милосердя» Валерія Кушніренко.

“Нам потрібно зібрати кошти за оплату двох місяців оренди (за перший та останній місяць) + послуги рієлтора. Точної суми ми не знаємо, поки що, але приблизно це 10.000. гривень. Зараз Наталя в лікарні, у Франківську. Сьогодні робили розріз, витягали гній, а у вівторок планується операція. Їй не можна повертатися додому, до рук тирана, бо наступний приступ побоїв від чоловіка може завершитися справжньою бідою….”,- йдеться в дописі.

Фінансово допомогти можна за реквізитами:

Карта ключ #Приват_банк – 5169330522151635 – Кушніренко Валерія,

Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Наталі “

Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009

EGRPOU – 42732425

Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”

PayPal – [email protected]

(позначка -“для Наталі”).

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *