Сьогоні в Івано-Франківській області авто злетіло з дороги до лісу та почало відбиватися поміж деревами, про це повідомила Olya Surovska.

Реклама

“В Татарові перед нами автівка в секунді злетіла з дороги, врізалася в дерево, відлетіла від нього і зупинилася в слупі. Авто летіло як іграшкове. Всередині був малюк.

Ми зупинилися, аби допомогти. Коли я вибігла з машини, і побачила, що на передньому сидінні в жінки на руках немовля у мене заніміли ноги. Я не пам‘ятаю, як добігла через сніг вниз до автівки.
Маленький Матвійко навіть не плакав. Просто кліпав своїми оченятами у мами на руках. З їх боку вилетіло скло в дверцятах, задні двері буквально розплющило. Дідусь, який сидів за кермом, теж був цілком живий-здоровий, але в повному шоці.

Жінка розповіла, що встигла відвернути дитину від удару і прикрити її собою. Удар прийняла на спину.
«Я їхав полегеньку, у мене дитина в машині», – сказав водій, коли вже трохи відійшов і затягнувся цигаркою. «Добре, що діти цілі», – додав потім.
Скоріш за все він піймав на узбіччі якийсь шматок льоду. Шина зимова, їхали не швидко.

Машину розвернуло, а далі її просто кидало між деревами. Я ніколи такого не бачила і нікому не бажаю.

У Матвія сильні охоронці на небі і сьогодні вони сотворили чудо. Інакшого пояснення нема. Але такого чуда може і не трапитися. Не забувайте прищіпатися ременями безпеки і перевозити дитину в автокріслі”,- йдеться у дописі.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *