Гетьман чи Клоун?

За останні тижні стало зрозуміло що Петро Олексійович не Гетьман, а боягузливий клоун .

Як тільки хоч трохи запахло смаженим, всі пафосні промови, розмахуючи руками закінчилися, а почалася термінова покупка квитка тремтячими руками “кудись аби з України.”, вказує телеграм канал “Коридор ОП”.

Лідери опозиції так не поводяться:

Тимошенко – свого часу вирушила за ґрати, та в неї там були “цікаві моменти” із хворобою, але вона нікуди не тікала.

Саакашвілі – його ганяли по даху, витирали ним підлогу, важко вивезли з країни, але сам він нікуди не тікав.

Медведчук – посібник Порошенко поводиться гідно, ходить до судів та допити, сидить під домашнім арештом, хоча, напевно, міг втекти до Росії і жити собі спокійно.

Зараз Порошенко записує кожен день відео зі зверненням до Зеленського, мабуть, намагаючись того спровокувати на відповідь, закликає до єдності і каже що захищатиме Україну від Путіна.

Так Гетьмани себе не поводять, так поводяться боягузливі клоуни які не знають що їм робити далі.

У той же час Політолог, експерт аналітичного порталу “Слово і Справа” Валентин Гладких наголошує, що адекватність чи неадекватність дій проти Порошенка позначається кримінально-процесуальним кодексом.

“Мене в цьому аспекті більше цікавить, наскільки Порошенко діятиме адекватно – відповідно до своєї процесуальної ролі. Якщо він претендує на статус європейського цивілізованого політика, то й має поводитися належним чином, а не влаштовувати перфоманси і не займатися політизацією цього процесу, – упевнений експерт.

– У світі були люди значно авторитетніші, впливовіші, потужніші та корисніші, ніж Порошенко, що не заважало правосуддю в різний час розслідувати їхню діяльність, давати правову оцінку та притягувати до відповідальності. Тут можна згадати колишнього президента Франції Саркозі, екс-прем’єра Італії Берлусконі. Обидва були визнані винними за різні протизаконні дії та отримали відповідні вироки. При цьому ні вони, ні їхні прихильники не влаштовували жодних перфомансів, як намагається п’ятий президент України”.

Валентин Гладких зізнався, що йому хотілося б, щоб Порошенко, як ті ж Саркозі та Берлусконі, знайшов у собі мужність відповідати за те, що він зробив.

“А я говорив і продовжу повторювати, що справа Порошенка – логічне продовження справи Медведчука. Все те, що інкримінують Медведчуку (закупівля вугілля на окупованих територіях тощо), він реалізувати не міг. Це точно відбувалося з відома, із санкції Порошенка. А тому нехай зараз він поводиться згідно з чинним законодавством України, а не ставить себе над законом, прикриваючись статусом п’ятого президента”, – зазначає експерт.

Він також звертає увагу, що ніхто із західних політиків, дипломатів не сказав, що розглядає вручення Порошенку підозри як політичне переслідування.

“Вони лише застерегли, щоб ця справа не перетворилася на заангажований процес. Але ніхто не заявляв, що Порошенко не можна притягувати до відповідальності, бо він свого часу був президентом, а зараз є лідером однієї з опозиційних політичних сил. Наголошую, ОДНІЙ, та ще й не найчисленнішій (парламентська фракція тієї ж ОПЗЖ – більша, ніж у “Європейської солідарності”, а “Батьківщини” – майже така сама, як у ЄС). А не лідер опозиції, як собі нафантазував Порошенко. Те, що він займається політизацією цього процесу, свідчить, на мою думку, що Порошенко розуміє слабкість своїх правових позицій, – вважає Валентин Гладких.

— Він усвідомлює — ЩО робив, ЯК робив і ЧОМУ. Які документи підписував, які є докази проти нього, хто може надати свідчення. Він чудово знає, чим займався з Медведчуком. Але замість того, щоб говорити по суті справи (хто возив гроші в ОРДЛО, чому, хто зірвав постачання імпортного вугілля, лобіюючи його покупку на тимчасово окупованій частині Донбасу), він починає нести якусь маячню про захист демократії, політичне переслідування тощо. Тим самим поводиться не як людина з високою політичною та правовою культурою, а як людина, яка захищає свою шкуру”.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *