Розпочнемо не з суддів і не з ОАСКу, а з головного. З нашого головного, тобто – президента Володимира Зеленського.

Він упродовж 2021 року на своїй посаді заробив 336 тисяч гривень, з яких 65 тисяч гривень – це податки. Зафіксуйте собі цю цифру, оскільки вона знадобиться для порівняння. Про це повідомляє Катерина Соляр в телепрограмі “Соляр” на 24 каналі.

Натомість відсторонений Тупицький на своїй посаді за такий же календарний рік роботи отримав майже мільйон гривень. Якщо точніше, то – 903 984 гривні і такі цифри просто вражають.

“Однак ви ж не думаєте, що це весь його дохід? Бо це лише доплата, яку він нібито недоотримав за час карантину. Точну зарплату судді, принаймні офіційну, дізнаємось за кілька місяців, коли всі почнуть подавати декларації.”

Поки просто нагадаю, що в 2020 році він заробив за свою “пекельну працю” понад 3 мільйони 700 тисяч гривень. Тобто у середньому – по 300 тисяч гривень за місяць. Звідки такі суми у звичайного судді досі не відомо, а як гадаєте ви? Напишіть у коментарях.

Хай би собі отримував, якби ж тільки працював на ту державу й на тих громадян, які йому ці гроші платять. Втім Тупицький вирішив, що судді Конституційного Суду України – то щось дуже близьке, або ж майже споріднене із небожителями.

Тому, коли країна через COVID-19 і локдаун зазнавала значних фінансових втрат, президент попросив суддів трохи затягнути пояси. Однак Тупицький не хотів чорну ікру замінити на червону, бо не було такого в нього ніколи. Та й пішов до власного суду.

Одразу хочеться зазначити, що у квітні 2020 року президент Зеленський видав указ про скорочення зарплат державним службовцям та суддям. Під час карантину їхня максимальна платня не повинна була перевищувати 47 230 гривень. І тут до Тупицького з’являється ще більше запитань щодо отриманих ним фактично чотирьох мільйони гривень. 

Однак вже у серпні 2020 року Конституційний Суд під головуванням того ж таки Тупицького визнав цей указ незаконним. Там зазначили, що скорочення зарплат можливе лише під час воєнного або надзвичайного стану, а COVID-19 не належить до жодної з цих категорій.

Після ухваленого Тупицьким (ну, добре – КСУ) рішенням, суддя звернувся до Окружного адмінсуду Києва, щоб повернути гроші, які недоотримав під час карантину. Рішення було ж “не конституційним” – це сам Тупицький, чи точніше – КСУ й підтвердив.

Наш найгуманніший суд в Україні – одіозний ОАСК 1 листопада 2021 року визнав, що то “дійсно” було незаконно. Тому різницю зарплати, яка була нарахована із 18 квітня до 28 серпня 2020 року, Тупицькому мали повернути, хоча здавалося, куди вже більше, проте не для Тупицького. 

“Скажіть, що це дійсно круто бути суддею Конституційного Суду України! Проголосували народні депутати за рішення, яке тобі не подобається, а ти такий “бах” і визнаєш його неконституційним через КСУ, де сам є його головою.”

Потім йдеш в ОАСК, і твої “кореші” дають ще одне позитивне рішення. Тоді (до вирішення справи в апеляційному та касаційному порядку) отримуєш усі гроші. Мільйончик під ялинку. Ну, не прекрасно ж?

Навіть не знаю, що у цій історії гірше. Те, що відсторонений з 27 березня Тупицький, який за фактом знаходиться у відпустці, заробив собі ще мільйон на адвокатів. Чи те, що “зашкварений” ОАСК досі не ліквідували.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *