Особлива молитва про одержимих комп’ютерною пристрастю входить в список з 39 нових молитов, які склала і вже передала на розгляд Священного Синоду богослужбова комісія РПЦ.

Богослужбова комісія Російської Православної Церкви склала особливу молитву про одержимих пристрастю.

Створення молитви прокоментував заступник голови Синодального відділу РПЦ по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе, повідомляє “Секрет фірми“.

“Проблема ігроманії, тобто хворобливої залежності від комп’ютерних ігор, ніким не заперечується. Всім добре відомо, що одержимість комп’ютерними іграми як негативне явище не викликає ніяких сумнівів. Подолання будь-якої залежності: наркотичної, алкогольної або будь-якої іншої, яка є в нинішньому суспільстві, вимагає і духовних зусиль. У тому числі і молитовної підтримки для тих, хто вважає себе віруючими. І наявність молитви для людей з такою залежністю зовсім не зайве”, – розповів виданню Кипшидзе.

Особлива молитва про одержимих комп’ютерною пристрастю входить в список з 39 нових молитов, які склала і вже передала на розгляд Священного Синоду богослужбова комісія РПЦ. До переліку увійшли, зокрема, молитви перед початком навчання в закладах для дорослих, перед здачею іспитів, з нагоди пошуку роботи, перед хірургічною операцією та інші.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *