У Рік Синього Водяного Тигра майбутнім батькам слід звернути увагу на імена, які за словами психологів і астрологів, є найщасливішими.Видання “РБК-Україна” підготувало список імен для хлопчиків і для дівчаток, які з’являться на світ в 2022 році.

Отже, десятка щасливих імен для хлопчиків:


Олександр
Артем
Богдан
Володимир
Максим
Михайло
Ярослав
Данило
Василь
Марк

Десять Імен для дівчаток:

Христина
Ольга
Ксенія
Анастасія
Кіра
Дарина
Олександра
Яна
Тетяна
Ніколь

Діти, які народяться в 2022 році будуть володіти такими якостями, як відважність, хоробрість і доброта. Вони завжди будуть готові йти на ризик заради справедливості і захисту слабких, адже недарма в рік Тигра народилися багато революціонерів, воєначальники і просто прекрасні і успішні керівники.

Згідно зі статистикою, на сьогоднішній день найпоширенішими іменами в Україні є такі чоловічі імена, як Артем, Олександр, Максим, Богдан, Назар, Дмитро.

Жіночими найпоширенішими іменами є імена Анна, Софія, Марія, Вікторія, Дарина, Вероніка і Поліна.

Однак при виборі імені кожен батько керується власними принципами. Хтось вважає за краще ексклюзивне і екзотичне ім’я, а хтось вибере національне ім’я, яким споконвіку називали своїх дітей наші предки. У будь-якому випадку, це справа суто особиста і ім’я, в першу чергу, має подобатися майбутнім батькам.КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *