На 83 році життя помер Леонід Деркач, колишній політик, глава СБУ, генерал армії України.

Про це повідомив нардеп, син Леоніда Деркача – Андрій Деркач у себе в Telegram-каналі.

За словами нардепа, відспівування відбудеться 16 січня у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП).

Нагадаємо, що Леонід Деркач народився у 1939 році в Дніпропетровську (сучасний Дніпро – ред.). Указом другого президента Леоніда Кучми у квітні 1998 року був призначений головою СБУ, пізніше – народний депутат 4 скликання.

Зазначимо також, що раніше Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти ряду осіб, серед яких нардеп Андрій Деркач і глава бойовиків ОРДО Денис Пушилін, а також юридичних осіб, зокрема російських ЗМІ. У додатках до указів президента про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій зазначено ряд фізичних та юридичних осіб.

Зокрема, це нардеп Андрій Деркач, проти якого США ввели санкції за його спроби вплинути на президентські вибори в Сполучених Штатах у 2020 році. Розвідка Сполучених Штатів назвала дії Деркача втручанням РФ у американські вибори.

Андрій Деркач назвав застосовані санкції помстою та анонсував прес-конференцію про нібито нові розслідування корупції в США.

Після цього Деркач звернувся до генпрокурора Ірини Венедиктової із заявою нібито про підготовку замаху на нього та екс-прокурора ГПУ Костянтина Кулика з боку представників компанії “KROLL Associates UK LTD”.

“Готується замах на вбивство мене та народного депутата України, та на екс-прокурора ГПУ Костянтина Кулика. Хто готує? Група з 9 осіб, переважно громадяни Великої Британії, які прибули до України. Зараз вони збирають дані про мене та Кулику для складання плану та безпосередньо фізичної ліквідації. Як вдалося з’ясувати, одним із безпосередніх виконавців убивства має стати громадянин Албанії, член згаданої групи”, – заявив нардеп. 

Окрім того, РНБО застосувала санкції проти російського бізнесмена Костянтина Килимника, який, за даними США, діяв у змові з Деркачем.

Іншим указом Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо Дениса Пушиліна та блокування веб-ресурсів окупантів, а також ряду російських ЗМІ. Зокрема, санкціями передбачено блокування сайтів vedomosti.ru та mk.ru.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *